Červenec 2011

How a met your mother

27. července 2011 v 5:24 | Lady S |  Serials

Tohle je pro mě naprosto nejjednodušší hledání...nejoblíbenější seriál. Dostala jsem se k němu úplnou náhodou. Jasně, věděla jsem, že v telce něco takovýho běží a koukala jsem se na to z nudy. Absolutně jsem nechápala kdy se tam ukazuje minulost a kdy současnost, no ale dostala jsem k vánocům mobil a abych se ve škole nenudila tak že si stáhnu pár dílů do mobilu a bude to fajn. samozřejmě, že jsem si je káča nestáhla od prvního dílu ale nějak úplně divně, ale začlo mě to bavit. Tak sem si stáhla první sérii-už teda do počítače a úplně jsem tim žila.

Kámošku to už štvalo jak se jí nevěnuju a čumim furt do mobilu a tak jsem jí dala sluchátko a koukali jsme spolu..no nakonec to skončilo tak, že jsem měla zakázano se na to dívat. ABY MĚ DOHNALA =D a mohli jsme se o víkendu u nás doma koukat společně. No nemluvili jsme o ničem jinym..jen prostě jak Ted řekl tohle a haha =D a bude to legen..počkej si...dární =D takhle jsem jí přivedla na závislost.

Hodím jsem ještě nějaký oficiální podrobnosti =)
Zamilujte si ho jako já, ta zvědavost je strašná =D

Nezvaná

27. července 2011 v 4:43 | Lady S |  Movie +
Je to horor, který mě naprosto nadchnul. Od začátku je tam jedej velikej otazník, který mě vážně zajímal. Prostě je to o tom jak jsou dvě sestry na párty a ta mladší jde domů brzy (proč to se dozvíte ve filmu) a v lese uvidí něco podivného (není to něco, je to naprosto konkrétní, možná až směšný, ale uvidíte). Když dorazí domů, tak slyší svojí nemocnou matku zvonit na zvoneček. Její matka byla ve v malém domečku vedle velkého kde bydleli obě sestry s otcem.

No ale abych se dostala k tomu ději, maminka potřebovala napít, jenže než jí ta mladší dcera donesla vodu tak domeček vybouchnul. Potom je střih a hned se ocitáme o rok později v psychiatrické léčebně kde propouštějí tu mladší dcerku a ona jede s otcem domů. Je smutná když zjistí, že v domě bydlí ošetřovatelka její matky a chodí s jejím otcem...no nevím jestli mám prozrazovat víc. Spíš asi ne. Musíte se podívat sami.

Když jsem to viděla musela jsem si to pustit ještě jednou, jednak abych si ujasnila pár věcí a taky proto jak to bylo bezva... takže fotky a odkázek dole =) a jestli si myslíte, že víte jak to dopadne tak jste těžce na omylu jako jsem byla já =D

Sami jsme reklamou...

26. července 2011 v 5:34 | Lady S |  Téma týdne
Přiznám se, když jsem si poprvé přečetla co je téma týdne, proběhla mi hlavou Reklama na ticho. Zdá se mi to ale dost neoriginální a tím mě napadla další věc, jak "reklamátoři" vlastně vymyslí takovou reklamu. Takovou co všechny prudí, co je prudí natolik že si při práci třeba broukaj její melodii, co jí k smrti nesnášej, ale všichni vedí o co v ní jde a jsou si toho vědomi.

Někoho reklama znechutí natolik, že si ten výrobek prostě zaručeně nekoupí. A tím se dostávám k nadpisu. Ač si to mnohdy sami neuvědomujeme. Jsme chodící reklama. Kolik miliónů korun by jsme vydělali kdyby nám za to platili.. Nechápete co myslím? Napíšu několik ukázkových situací..:


"Jejda ahoj Nely, jak se máš? Máš fakt bezva triko odkud?" X "Áhoj, z ****** běž tam taky maj jich spoustu, jen za 129,-"

"Koukej mám nový gelový nehty z ********" X " Tak ty jsou luxusní, tam taky zajdu"

"Ty máš zas ostříhaná vlasy! Mrtě sekne! Chtěla bych to podobně." X "Tak zajdi do ****, tam mi to dělali skoro zadarmo."

"Koukej co jsem teď objevila za webovky, fakt hustý xD www.s-m-u-r-f.blog.cz" X "Uuuh tam budu chodit častějc"

"Ten poslední díl Harryho je fakt bezva." X "Tak to musim vidět, zítra půjdu s mladym do kina."

"Včera jsem na ******* jedla úplně nejlepšího hambáče, za babku."

"V ******* maj teď 50% slevy na všechno! Jdu si tam dneska nakoupit, pojď se mnou."Všechny modelové situace mají něco společné...díky Vám mají všecny vyhvězdičkované společnosti větší tržbu, vy možná máte radost, že vaši přátel mají radost, ale... =D

Jinak jestli mi chce někdo poradit kde levně nakoupit, kde se dobře najíst nebo tak, klidně pište =D

První přátelé na blogu

25. července 2011 v 21:01 | Lady S |  přátelé blogeři
Zdravím =)
hned po pár dnech na blogu jsem poznala bezva lidi s podobnýmy nározy a pohledem na život.

Burow - dokonalá a citlivá paní, přesně ví co chce a co ne, dokáže poradit. Obdivuju ji, jak se začlenila do dnešního elektronického života.

Geheimnis - slečna co přemýšlí jak vznikly slova.. =D úplně jak já

Dekorace

24. července 2011 v 16:55 | Lady S |  Bydlení +
První ci dáme dekorace. Vlastně, na tý asi záleží nejvíc, dodá styl i tomu nejstaršímu nábytku (teď to zní jak z reklamy na barvu) a zútulní váš byt =)

Titanik 2

24. července 2011 v 11:40 Film -
Spousta lidí určitě ani neví, že takový film existuje. Byl natočen v roce 2010 a moc jsem se na něj tešila. Dostala jsem se k němu ale až teprve nedávno.

Pořád se mi sekal, takže jsem se na něho koukala dva dny, to samozřejmě není vina toho kdo film připravoval, ale moje. Samotný nápad a myšlenka filmu je dobrá ( nová loď, vstoupí do historie a nepotopí se, bohužel se na druhé straně světa utrhne ledovec a způsobí tsunami na které je i velký Titanik nebo snad záchranné čluny, příliš slabý).

Hlavními hrdiny jsou (jména teda nevim) : vědec asi přírodních úkazů jehož dcera (taky hlavní hrdinka) je na Titaniku jako zdravotní sestra, moc se mu to nelíbí a kontroluje všechny ledovce co by mohli způsobit potíže; stavitel lodi-nejspíš mu to celý vlezlo na mozek a stal se z něho namachrovaný egouš, také je to bávalý přítel té oné zravotní sestřičky, později se však ukáže, že objetuje svůj život aby zachránil život sestřičky a splnil slib který dal jejímu otci. Podle všecho přežije jen ta sestřička teda.

Film mě zklamal svými efekty..nebylo to propracované. Film trvá klasicky hodinu a půl což mi přijde na pokračování celovečerního velko filmu, oceněným několika oscary dost málo. Děj se sice rozvíjel rychle, ale možná až moc. Nestačila jsem si zamiloval hlavních postav, abych o ně pak na konci měla strach. Bylo mi jedno jestli přežijou.

Kamarádka říkala, že je to ten nejvtipnější katastrofický, nízkorozpočtový film co kdy viděla...a ano je to tak =D
Mamka se zase smála, že ve filmu 4x opakují, že loď vypadá sice stejně ale dole je něco jiného (myšleno motor a co já vím co tam je), je tam ale i několikrát zdůrazněno že motory se pořádně nezaběhli takže při zvýšení rychlosti mohou odejít a to se taky myslim stalo.

Myslím, že hodně ztratil na ceně taky tím, že není podle pravdy.

No takže mrkněte kdyžtak sami a napište, odkaz bude někde dole pod obrázkama

Smrt a život Charlieho St. Clouda

23. července 2011 v 19:05 | Lady S |  Movie +
Poster k filmu Smrt a život Charlieho St. CloudaDlouho jsem odkládala tenhle film, děsilo mě zařazení fantasty v podaní Zaca Efrona. Byla to chyba. Je to dokonalej film se slzama štěstí, dojetí i smutku.

Zac se opět ukázal a určitě se zabydlel v srdcích dalších tisíců holek. Je jedinečnej, přesně pro takovou roli dělanej.

Málem jsem si koupila i knížku, ale byla v angličtině a tak dobrá teda nejsem =D

Takže podrobnosti a recenze z csfd.cz pod článkem

Zápis č. 1

23. července 2011 v 17:47 | Lady S |  Týdeník
Chtěla jsem tuhle rubriku nazvat Deník, ale pochybuju, že budu mít čas, psát sem každý den, proto je to týdeník a tak se teda budu snažit sem každý týden něco napsat. Nejspíš to teda budou pátky, takové shrnutí celého týdne, co se událo, kdo mě nasral, co se bude dít a tak. Jak se znám, nejvíc se tu asi budu řešit kluky.. =D to je moje, pořád s nima mám nějaký problémy, že se v tom občas sama ztrácim.

Zatím se teda omluvím za design, protože tu jsem trochu ve stísněných podmínkách na pracovních prázdninách a počítač vypadá asi tak, že se každou chvíli rozpadne. Takže asi tak...sem zvědavá u jakýho čísla zápisu skončim =D

Alkohol

23. července 2011 v 11:20 | Lady S |  DON'T LIKE
Tak POZOR! Určitě nechci, aby ste si mysleli, že jsem nějak divná. Dovolte mi to vysvětlit. Přesnější by bylo, kdybych napsala, že se alkoholu bojím. Ano, pila jsem alkohol, ale neopila jsem se - bylo to za přítomnosti rodičů. Ano chutnalo mi to, ale s větší chutí si dám třeba džus. Proč se ho bojím? Stoprocentně si uvědomuju co dokáže alkohol, když se to přežene. Problém je, že nevím kde je moje hranice a ani jí snad nechci objevovat. Alkohol mi zatím nic nepřinesl, spíš naopak. A bavit se, řádit, smát se a říkat věci narovinu umím i bez toho. Ptala jsem se už tolika lidí, co jim alkoholismus přináší...spostě lidí nic, nedokázali mi odpovědět, někdo říkal, že potom vypne a zapomene na všechno okolo..jenže..až to vyprchá..co potom? Všechno se zas vrátí a přibude bolehlav. Má vůbec taková holka kamarády? JO! A spoustu. Spoustu těch co nepijou ale i ty co pijou a na společných akcích potkáváme stejné lidi a oni se mě pak ptají..koho jsem si to přídala na "Facu" do přátel..nevědí..a to jen proto, že ikdyž znají svojí míru tak jí překračují, už jen z principu. Sleduju fotky. Například z jedné oslavy. Představte si oslavenkyni jak jí někdo dává dárek, přeje jí a dá jí pusu a blesk..je fotka..objeví se na "facu" a oslavenkyně pod to napíše: Ty si mi přála? To ani nevim, jsem byla tak zlitá.. :DD. Podle mě fakt "mega sranda", když si to nepamatuje.

No určitě zas, když budu dělat oslavu tak tam určitě bude alkohol, ale pozvu si takový lidi o kterých vím, že si to druhej den budou pamatovat a bude to tak jedinečnej zážitek, který prostě úplně na mol nezažijou..nebo nebudou pamatovat.

Sice spousta lidí řekne, že život je krátkej a musíme si užívat, já, věřte nebo ne, si užívám i bez toho a život je dost dlouhej na to aby jsme se někdy vrátili ke vzpomínkám na krásné mládí..já budu mít na co vzpomínat.. =D ale vyjadřuju se teď jak nějaká mamina dospělých dětí =D

Bye

Plněná broskev

23. července 2011 v 8:47 | Lady S
Sladkoslaná kombinace mých nejoblíbenějších jídel. Zatím TOP =) Někdo to nemá rád to chápu, myslím že u spousty lidí je to jen z té představy, nebo se bojí zkusit něco nového. Jednou měla babička podobná salát a nakrájený ananas v něm a strejda taky povídal jak slaný a sladký dohromady nemá rád a nakonec si byl 2x přidat, že tam je ananas samozřejmě nevěděl a ani sme mu to neříkali,aby se neztrapnil, ale víme svoje a přístě budem mít salát zas =D

Ingredience:
  • půlky broskví - konzervované
  • 2 kuřecí prsa
  • 1 malá majonéza
  • 1,5 bílého jogurtu
  • 1 pórek
  • kari
  • sůl