Vypadáš jako toaleťák

16. srpna 2011 v 12:09 | Lady S |  Téma týdne
Áno, stále lepší a lepší témata... =D no ale když už to teda je jak to je budu psát. Očekávám ještě déšť (tam se všichni rozepíšou že), zubní kartáček, jehla na šití a hrábě =DD ne sranda, jsem ráda za témata. Občas se člověk zamyslí.

Takže, vzpomněla jsem si na spoustu story s toaleťákem, na trapasy i na definice...ale toho na blozích najdete spoustu. Nabízím příběh, který se mi teda nestal, ale byla jsem u něho a zároveň hru se kterou si můžete zkrátit deštivé odpoledne a utužit vztahy v partě.

Jde o naprosto primitivní věc, když se vás sejde víc pohoromadě (myslim třeba víc jak 4)
Potřebujete:
  • hrneček (nebo cokoliv, nějakou nádobu)
  • papíry
  • tužky (tolik kolik vás je)
A to je vlastně všechno, ještě sami sebe =D

-Tákže, sednete si hezky dokola, aby ste na sebe viděli a hrneček dáte doprostřed. Máte v rukou tužku a papír. Úkolem každého z vás je, napsat jakou věc vám ostatní připomínají. Například: sedí vedle tebe Marcela a připomíná ti houpací křeslo, tak to napiš na kousek papirku, slož ho jako ve škole když posíláš psaníčko, nahoru napiš Marcela a dej do hrnečku. Takhle to udělá každý, bylo by dobré kdyby o všech. Je to anonymní a možná je i dobré si tužky po chvilkách měnit jestli máte odlišné barvy. Když všichni mají hotovo, papírky se rozdají adresátům, ale neotvírají je. Papírky se otevárají postupně po jednom a čtou se nahlas a mohou se i agrumentovat. Každý má právo jeden papírek vynechat, kdyby nechtěl aby ostatní věděli co tam je.
-Alternativou téhle hry je, že můžete psát co si o ostatních myslíte nebo když se chcete anonymně na něco zeptat. Skvěle to utuží vztahy a uvolní atmosféru. A ikdyby tam bylo něco nepěkného tak si z toho nic moc nedělejte.
Teď už slibovaný příběh:
Hráli jsme tuhle hru. Přesně jak jsem popsala. A když jsme četli ty papírky, kamarádka se zarazila, myslím že to nechtěla přečíst, ale přečetla. "Toaleťák" veděla kdo to napsal, byl to její bývalý přítel, ani ne přítel jen spolu lakšovali či co, možná úlet, "jak toaleťák?" pokračovala se slzou v oku. "To jsem jako tak bílá? Nebo jsem všude? Jsem...na jedno použítí!" práskla zbytkem papíru a odešla. Celé dva dny s nikým nemluvila. Chodila jsem za ní, ať to neřeší, že o tohle mu jde. Mrzelo jí to. Možná ho měla víc ráda než si dokázala připustit a tohle jí prostě...dodělalo.
Snad se vám nic takového nestane =D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Nessa *Nessa | Web | 16. srpna 2011 v 12:28 | Reagovat

máš to tu nádherné,budu ti vděčná když i můj blog navštivíš,dík

2 Emilli C. Emilli C. | Web | 16. srpna 2011 v 13:17 | Reagovat

Chudák ta kamarádka, hlavně to "na jedno použití" to by dostalo i mně..
Ale spíš to byl plán toho kluka..
Určitě vyzkouším, někdy ;D

3 Janelle Janelle | Web | 16. srpna 2011 v 16:31 | Reagovat

Skvelá hra možno to niekedy aj skúsim ... A to s tým toaletákom čo o nej napísal ... Kruté to bolo ...Tri facky by dostal odomna !! :D

4 AlbertLak AlbertLak | E-mail | Web | 5. června 2018 v 22:52 | Reagovat

The prostate related is an essential part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that aid in the transportation and activation of sperm. The prostate related is found just in front of the rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, in most cases very uncomfortable and inconvenient for that patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.

Prostate infection, often known as prostatitis, is the most common prostate-related condition in men younger than 55 years of age. Infections with the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common coming from all kinds of prostate infection. It is brought on by bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of a particular defect inside the gland along with the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be due to trauma to the urinary tract or by infections received from other regions from the body. A patient may go through testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal with the prostate defect as well as the employment antibiotics and NSAIDs to deal with the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not even to establish the causes of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and heavy lifting might cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable weight loss program is important. These are some of the steps you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for our health and wellbeing and will also also maintain the urinary track clean.

2. Some studies claim that several ejaculations each week will assist to prevent prostate cancer.

3. Eat red meat without excess. It has been shown that consuming more than four meals of beef every week will heighten the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most crucial measure to adopt to make sure a healthy prostate is to select regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you must opt for prostate examination at least 12 months.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama