Kriminálka Miami

3. září 2011 v 16:15 | Lady S |  Serials
Kdo by ho neznal, koho by neokouzlil. Sympatický zrzounek, kterého poznáte podle mírně sklopené hlavy k jeho levému ramenu, trochu spadlých černých brýlý bez obrouček a jeho přímý pohled, toužící po informacích =D jo óda na Horatia =D

Už ani nevím, jak jsem k tomu seriálu přišla protože televize mě začla zajímat až někdy ve 11 letech a to jsem se koukala na čarodějky a podobný =D takže možná když jsem čekala na ně tak dávali tohle. A to byla láska na první pohled. Začlo to hned druhý den. Zapla jsem telku o hodinu dřív než předtim a už to bylo. Tým super-hrdinů, kteří vždycky všechno vyřeší, vypátrají a všechny chytí. Jaký neskutečný důkazy po sobě lidi zanechaj. A vždycky vedou k pachateli =D později mi začlo docházet že takhle to ve skutečnosti určitě není. Ikdyž, kdyby bylo, kdyby to tak bylo v česku tak je všechno jinak. Ale o tom třeba zase jindy.

No další mojí láskou v tomhle seriálu,.. co si budem povídat, jsou tyhle dva. Ano pravda, hlavě ten napravo, ale momentálně nevim jak se jmenujou. Prostě mi to vypadlo =D Scény ve kterých je jeden z nich slintám a plazím se a kdo ví co =D

NO, měla bych taky napsat, že tohle období kriminálky neskončilo, ale už na to nekoukám každý den =D jednak to opakují a pak, mám taky spoustu jiné práce žejo. Koukání na seriály a béčkový filmy si nechám na mateřskou =D nebo důchod, jestli se ho dožiju =D Vždycky se ale ráda podívám =)

Teď mě tak napadlo..dokážete si představit že by za 10 let opakovali Ulici? Vím že teď běži na NovaCinema nebo co to je. Ale prostě to je nemožný, takovou dobu ten seriál hraje. Ikdyž už tam je jen pár herců co hrají od začátku, tak opakovaj takovej seriál, nebude žádná legrace. Stejně jsem zvědavá kdy to skončí.

No nic. Oplývejte láskou k Horatiovi a mějte se =D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama