Tvůj snoubenec, můj milenec

3. září 2011 v 12:52 | Lady S |  Movie +
Tvuj snoubenec, muj milenec PosterMusím uznat, že letošní léto je na krásné romantické komedie dost bohaté. Nidky jsem během jednoho měsíce neshlédla tolik krásných filmů. Jak já říkám: nejlepší filmy jsou ty které vás rozesmějí i rozpláčou. To letošní filmy opravdu zvládají.

Teď budu mluvit o filmu, který mi doporučila má kamarádka. Byla na něm v kině s kamarádem a moc se jí to líbilo. Dlouho jsme ho nikde nemohli najít, až teď.

V originálním anglickém znění má film název Something borrowed což znamená něco jako Něco vypůjčené a asi proto, že se to převážně všechno točí kolem jedné svatby. Jestli se pak bude ale někdo vdávat, se dozvíte ve filmu.

Film je nejprve zajímavý tím, že má více časových linií. Jednu současnou, kde se ukazuje co se právě děje. A jednu (nevim jak to jinak nazvat) vzpomínkovou.Začíná to tím jak hlavní hrdinka Rachel oslavuje svoje 30 narozeniny a její od narození nejlepší kamarádka jí uspořádá utajenou oslavu. Od začátku je jasné, že ta nejlepší kamarádka (jmenuje se Darcy) je pěkkná mrcha a každého jen využívá. Je to poznat hned, kdy vede narozeninový přípitek a nezapomene se zmínit o její nastávajíci svatbě s Dexem. To je bávalý spolužák Rachel a jak rychle poznáte z jejich vzpomínek. Byla do něho zamilovaná. A stále asi ještě je. No ale po večírku jde domů zase sama. Zahlídne Dexe jak se vrací zpět. Prý si tam Darcy nechala kabelku. Rachel mu jí samozřejmě pomůže najít a hupsky hupsky. Najednou je ráno a oni leží vedle sebe v posteli. Oba tvrdí že to byla chyba a měli by na to zapomenout. Ale ani jednomu se nechce.
Still of Ginnifer Goodwin and Colin Egglesfield in Tvuj snoubenec, muj milenec
Rachel si pomalu začíná uvědomovat jak zahodila svoje štěstí a dala ho své kamarádce která si ho možná ani nezaslouží. A možná ani Dex o to nestojí. A ikdyž si hned po první půlhodině filmu řeknou že se milujou, všechno má své zápletky a strasti.

Snad ale můžu prozradit, že na konci budou všichni, ale opravdu všichni šťastní. S kým a jak to nepovím =D

Still of Kate Hudson and Colin Egglesfield in Tvuj snoubenec, muj milenecStill of Kate Hudson and Ginnifer Goodwin in Tvuj snoubenec, muj milenecStill of Ginnifer Goodwin, Steve Howey and Emily Giffin in Tvuj snoubenec, muj milenecStill of Kate Hudson and Ginnifer Goodwin in Tvuj snoubenec, muj milenec
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama