Prosinec 2011

Rozbalení nezapomenutelného dárku

30. prosince 2011 v 13:44 | Lady S |  DON'T LIKE

A je tady =/ ten otravný úkol do školy =/ kdyby se tu našel nějakej spisovatel a chtěl mi poradit co mám špatně tak směle do toho =)

Rozbalení nezapomenutelného dárkuV den mých pátých Vánoc jsme jako vždy po večeři čekali na to kouzelné zazvonění. Ještě teďse mi rozbuší srdce, když si na to vzpomenu. Když už konečně zazněl ten magický zvuk, začali jsme s rodiči rozbalovat dárky. Byla jsem nadšená. Nejvíc mě však udivilo, co moje maminka dovede.Držela v ruce zabalenou krabici, zaměřila se na ni a řekla "Mmm...skleničky" pomalu rozbalila dárek a byly tam. Byla jsem v šoku a čekala jsem, co bude dál. Popadla další balík, zase zaostřila "hnědá deka" a ušklíbla se na mě. Byla jsem naprosto zmatená.Nejistě jsem vytáhla svůj dárek a zkusila to taky. Co se stalo? Nic. Zkoušela jsem to znova a znova. Rodiče se mohli potrhat smíchy. Prosila jsem maminku, aby si mi taky koukla dovnitř, ale prý byl dárek moc silně zabalený a tak přes papír nebylo vidět.Dnes už vím, že maminka neumí koukat skrz balicí papír, ale že věděla, co dostane. Pro mě to i přesto byly ty nejkouzelnější Vánoce, na které si vzpomenu, vždycky když vidím TY skleničky.

Miluju a maluju

30. prosince 2011 v 12:54 | Lady S |  Týdeník
Drazí a milí =) nemůžu spát =D je 23:59 =P a tak jsem se rozhodla že místo čuměění do stropu zapracuju a vytáhnu svoje posvátný desky s obrázkama a udělám co jsem slíbila =) doufám že mou práci (myslím na blogu ne ty obrázky =D ) oceníte =)

-škoda že jsem kreslila na tak velký papír a mám tak malý skener =D no nic. Jde o měho pana D (je to už dávná historie, dávná láska), ten sedí na pravo, nemůže spusti oči z vyvinuté blondýny. Nemůže spustit oči z jejího výstřuhu a krátké sukně. Jí se v očích blýskají peníze. Já jsem úplně nalevo. Slzy se mi derou do očí a mám boxerské rukavice k boji. A! Pošlapala jsem svoje štěstí. Nejspíš mi došlo že on moje štěstí není =) kdyby byl obrázek celý bylo by vidět že jsme v boxérském ringu =)-Jaro, prostě jaro =)- jak zaručeně poznáte moje dílo? =D je většinou nedodělaný a není podobný originálu =D Tohle mám být já. Určitě nemám tak střeštěný a divný obočí a určitě mám obě oči =D ale umělecký dílo je dílo =D


- škoda že tu nevypadá jako v reálu, pár čar to vypustilo a je to celý nějaký přísný a rovný =D ale je to Ashle Tisdale ( I'm sorry =D)Snad to na ochutnávku stačilo =D snad to stačilo aby sme se zasmáli =D aspoň už jsem přišla na to co si přdsevzít do nového roku =)

-začnu malovat na měnší formáty aby se mi vešli do skeneru (našla jsem totiž asi 5 OBRAZŮ-papír asi 3mx2m =DD
-začnu kresltil barvama protože skener špatně bere tužku (vůbec) =)

Něco upeč...

29. prosince 2011 v 20:35 | Lady S |  Vaření
...mi řekli jednoho středečního večera.. =D co teď? Stres!?

Né, stres to nebyl, letěla jsem na internet pro inspiraci. Projela pár stránek a pak mi to došlo..chci tvaroh a ovoce!

Má volba byla jasná....

Jednoduchá hrnková buchta

Potřebujete: 2 vejce, půl hrnku mléka, půl hrnku oleje, 1 hrnek cukru krupice, 2 hrnky polohrubé mouky, 2 vanilkové cukry, 1 prášek do pečiva, 250 g měkkého tvarohu, 1 ztužovač do šlehačky, 8 meruněk.
Co je snadné, to bývá moc dobré!; Mia Mirrelli

22. + 23. zápis

29. prosince 2011 v 20:21 | Lady S |  Týdeník
Pff..to je fakt fičák ty vánoční svátky. Sotva jsem stíhala sjíždět facebook =D samá babička, samý jídlo =D a žádnej sníh. FAkt otrava. A když se na to teď podívám zpátky ani nemám o čem psát.

Už po osmé jsem slavila dvoje Vánoce...a kdo mi to závidí tak neví o čem mluví =D Vánoční nálady a všeho kolem mám už plný zuby, už aby bylo jaro =P

Dneska mám trochu stresovej a hlavně blbej den. Celý den jsem přemýšlela nad svým osudem a nad životem a tak jsem se nasrala že to snad ani není možný =DDD a pak jsem se nasrala ještě víc protože jsem si vzpomněla na "vánoční úkoly" co nám dali ve škole..takže "hurá" do toho =P Jedno byl vlastně sloh takže to přepíšu mohla bych to tu uveřejnit snad =) a taky jsem si trochu kreslila (nic světovýho) tak o to bych se taky časem mohla podělit =)

Taky jste dostali úkoly aby ste se nenudili? =DDD

21. Zápis

18. prosince 2011 v 22:23 | Lady S |  Týdeník
Dóbrý dén =)
zdravím všechny...vypadá to, že tento týden by snad mohla být i měnší sněhová nadílka...to ale necháme na přírodě ;)

Já osobně jsem se chtěla letos svátkům Vánoc vyhnout, nešlo to, pohltilo mě to a to doslova =D ta atmosféra, všude světla, samý dobroty všude...no pecka =)

Pořád ale platí to, že nemám ráda to "nakupování z nutnosti" slyším to odevšad... -Proboha nemám nic pro babičku- a letí do města...minulý týden jsem byla v německu a tak si chodím tim mšstem a krámkama a teď jsem to viděla...trenky se spermiema.. =D totálně ulítlý...vzala jsem semému příteli, ne z nutnosti, ale z tý srandy =D a z toho že ho miluju.. =) no to je fuk.

Co si přejete na Vánoce? Co pro Vás znamenají?

Vaše Lady S =P

Songy na Vánoce ...

13. prosince 2011 v 20:39 | Lady S |  Movie +
Zdravím =)
tak jsem se zase rozhodla zanechat tu něco z mého srdce...vybrala jsem ze svého youtube profilu písničky, který teď nejvíc poslouchám nebo poslouchám na Vánoce =) a samozřejmě se podělim =)

Tady:

KONEC zahaleným klukům ;)

12. prosince 2011 v 21:28 | Lady S |  Photo+
Ruku na srdce..taky jsem jen člověk, resp. holka =DDD a ráda se podívám na dokonalá můžská těla... =D malá dávka pro dnešek pro Vás =)

Užívejte předvánoční dárek =D


Co bych řekla na závěr? =D asi jen VRRRRRR!! =DDDD

Kamarád taky rád

12. prosince 2011 v 16:16 | Lady S |  Movie +
Dala jsem si cíl, přidat do týhle rubriky článek a kupodivu...to nebylo vůbec složitý. Filmu Kamarád taky rád, jsem propadla ještě dřiv než se vůbec dostal do kin. Samozřejmě díky reklamám atd.. prostě Justin Timberlake... a Mila Kunis.. pohádková dvojice. a o co teda vlastně jde?

Změnit design TEĎ! =)

11. prosince 2011 v 14:35 | Lady S |  Týdeník
Blog jsem založila před půl rokem...a design mi celkem vyhovoval..ale říkám si vánoce...a navíc jsem našla krásnou fotku..tak jsem si řekla proč toho nevyužít...
Starý design (pak ho nejepíš zase vrátím) ↓

A teď Vánoční design (abych věděla jakej vůbec byl za pár let ;D ) ↓

Škraboška

11. prosince 2011 v 13:40 | Lady S |  Téma týdne
Máme tu krásné téma týdne =)

Pod maskou...aha =) zrovna hledám dárek pro svou nejlepší kamarádku ... takže můj dnešní příspěvěk je jasný... sledujte..zase to bude pár fotek ;) jsou to škrabošky...jak na spaní tak třeba na ples ;)

není to dokonalý? Sladký? A úžasný? =D Koho by to nepotěšilo, takový barevný, hned je lepší nálada ;) Zveřejním i další "masky" který jsem našla ;)