Miluju a maluju

30. prosince 2011 v 12:54 | Lady S |  Týdeník
Drazí a milí =) nemůžu spát =D je 23:59 =P a tak jsem se rozhodla že místo čuměění do stropu zapracuju a vytáhnu svoje posvátný desky s obrázkama a udělám co jsem slíbila =) doufám že mou práci (myslím na blogu ne ty obrázky =D ) oceníte =)

-škoda že jsem kreslila na tak velký papír a mám tak malý skener =D no nic. Jde o měho pana D (je to už dávná historie, dávná láska), ten sedí na pravo, nemůže spusti oči z vyvinuté blondýny. Nemůže spustit oči z jejího výstřuhu a krátké sukně. Jí se v očích blýskají peníze. Já jsem úplně nalevo. Slzy se mi derou do očí a mám boxerské rukavice k boji. A! Pošlapala jsem svoje štěstí. Nejspíš mi došlo že on moje štěstí není =) kdyby byl obrázek celý bylo by vidět že jsme v boxérském ringu =)-Jaro, prostě jaro =)- jak zaručeně poznáte moje dílo? =D je většinou nedodělaný a není podobný originálu =D Tohle mám být já. Určitě nemám tak střeštěný a divný obočí a určitě mám obě oči =D ale umělecký dílo je dílo =D


- škoda že tu nevypadá jako v reálu, pár čar to vypustilo a je to celý nějaký přísný a rovný =D ale je to Ashle Tisdale ( I'm sorry =D)Snad to na ochutnávku stačilo =D snad to stačilo aby sme se zasmáli =D aspoň už jsem přišla na to co si přdsevzít do nového roku =)

-začnu malovat na měnší formáty aby se mi vešli do skeneru (našla jsem totiž asi 5 OBRAZŮ-papír asi 3mx2m =DD
-začnu kresltil barvama protože skener špatně bere tužku (vůbec) =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Geheimnis Geheimnis | E-mail | Web | 30. prosince 2011 v 16:00 | Reagovat

Velice zajímavý obrázky :-) já neumím kreslit vůbec :D dřív mě to štvalo, teď je mi to jedno :-) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama