Leden 2012

Zrzo =)

26. ledna 2012 v 19:36 | Lady S |  Moda
Můj obdiv májíííí...ano ano zrzečky a zrzečci =) už od mala mám pro ně slabost =) nejspíš proto že mám od přírody tmavší pleť a tak by se ke mě zrzavá moc nehodila..ale tolik po tom toužím, no znáte to, vždycky chceme to co nemáme.. Jsou tak...vrrrr...mmm =) ochutnávka:

26. zápis

22. ledna 2012 v 22:37 | Lady S |  Týdeník
A je tu další týden, co je nového?

Kdo teď vlastně trpí?

15. ledna 2012 v 20:42 | Lady S |  Téma týdne
O události, kterou se chystám popisovat bych mohla napsat snad i celou knížku, ale zkusim to zkrátit =) sama nemám ráda dloooouhatánské články =)

Takže, po letních prázdninách mi napsala moje hodně dobrá kamarádka, že se jí snaží sbalit jeden kluk o kterém všichni věděli, že je jen do postele a střídá holky jako ponožky. Jako nějaký filnový hrdinky jsme vymyslely, že ho začneme obě balit a až jedný z nás podlehne, sprostě ho odkopneme jako to udělal se všema holkama co dosud měl. Její taktika byla: Tlačit na pilu. Moje zase: Tichá voda...blablabla.. =D

Jednou když jsem si s NÍM psala (jak jinak než na facebooku) se mi svěřil že tu mojí kamarádku má rád...neřekl že se mu líbí nebo tak. Má jí rád.

24. + 25. zápis

15. ledna 2012 v 12:48 | Lady S |  Týdeník
Láska není tak lehká věc, jak se na počátku zdálo...konečně cháp všechny ty citáty že bez lásky se trpí ale s láskou ještě víc, láska bolí, láska nezná hranice, láska je všemocná, láska je slepá, láska je nevyzpytatelná. Ano, tohle všechno za 14 dní =D

Pěkně po pořádku =)
-konečně jsem si koupila diář a plánuju svůj volný čas efektivně =D a plnim všechny domácí úkoly a učím se na většinu písemek =)
-viděla jsem Rozbřesk a stál pěkně za houby =)
-udělala jsem první krok k usmíření s kamarádkou (příběh si budete moci přečíst ZDE v rubrice Téma týdne)
-oslavila jsem výročí 3. měsíců s Láskou =) a to se mi na začátku každý smál, že to nevydrží ani týden =)
-stačila jsem se s nim ale i pohádat (jak jinak než kvůli blbině)
-pořídila jsem si dokonalý, úžasný, roztomilý, čarokrásný a nepřekonatelný šaty na ples =)
-odreagovala jsem se hrou The sims 3 =) a udělala jsem si nemanželské dítě =D
-zamilovala jsem se do:

Písničky

MiminkaFilmu - Co ty jsi za číslo
Prostě sexy

Jak se máte vy? =P

Ťip ťop =)

15. ledna 2012 v 12:13 | Lady S |  Bydlení +
Přišli dny, kdy nemám na nikoho a na nic náladu =) takže jsem se pustila do poznání sama sebe a dělám si seznam věcí, který bych chtěla mít nebo zažít (moc dobrá věc) a narazila jsem na pár obrázků u kterých prostě nešlo neříct: Sakra! To chci mít! Prostě, až budu zařizovat svůj "bejvák" nějak si to seženu =D a co bych to byla za "kámošku" kdybych se nepodělila..proč bychom to nemohli mít všichni =)


Co na to říkáte? =)
Asi si pořídím víc bytů protože mít tohle v jednom tak to je jak v cirkusu, ale je to zlaté =)