Kdo teď vlastně trpí?

15. ledna 2012 v 20:42 | Lady S |  Téma týdne
O události, kterou se chystám popisovat bych mohla napsat snad i celou knížku, ale zkusim to zkrátit =) sama nemám ráda dloooouhatánské články =)

Takže, po letních prázdninách mi napsala moje hodně dobrá kamarádka, že se jí snaží sbalit jeden kluk o kterém všichni věděli, že je jen do postele a střídá holky jako ponožky. Jako nějaký filnový hrdinky jsme vymyslely, že ho začneme obě balit a až jedný z nás podlehne, sprostě ho odkopneme jako to udělal se všema holkama co dosud měl. Její taktika byla: Tlačit na pilu. Moje zase: Tichá voda...blablabla.. =D

Jednou když jsem si s NÍM psala (jak jinak než na facebooku) se mi svěřil že tu mojí kamarádku má rád...neřekl že se mu líbí nebo tak. Má jí rád.

To zcela změnilo situaci. Psala jsem si s nim dál a dál a dozvídala jsem se další překvapující věci. Jak o ní mluvil, jaký měl názory a nápady a ... no prostě bylo vidět že teď je v tom až po uši. Po pár dnech mi psal znovu... "Je to v pytli, ona mě nechce :( " bylo v okénku se zprávou. Bylo mi ho líto a tak jsem ho vytáhla ven abych viděla i jeho obličej, přecejen za monitorem se člověk může tvářit jinak než co píše. Byli jsme venku asi 3 hodiny a rozebírali to. Vážně jsem ho poznala a poznala jsem že všechno jsou jen hloupý pomluvy.

Celý další týden jsme se pak neviděli a já chodila vesele randit. Fakt jsem si to užívala, ale na konci mi došlo...že to není ono. Ano správně. Pořád jsem musela myslet na tu černou ovci...jak jen jsem se mohla zakoukat do něho? Mám ho přece ranit. Říkala jsem si, když jí má rád, může ho ranit ona. A půjde to docela dobře, jenže, bylo mi ho líto. Když jsem věděla, že je vlastně moc hodný. Zkoušela jsem mojí kamarádku přemluvit ať to s ním zkusí, ať nevěří pomluvám a jen s ním třeba nějakm zajde... "Ani náhodou! Jen tě opil svýma kecama! To mu jde moc dobře! Naletěla si mu!"

Radila jsem mu jak na ní, přece jen, znám jí dobře. Ale on po čase, moje rady nechtěl. Ptala jsem se ho co se děje, jestli už je to na dobrý cestě nebo jak. A on...že potkal někoho...s kým mu je moc dobře a uvědomil si co chce...ranilo mě to...ale co jsem měla dělat. Jestli bude šťastný tak ho nechám.

O pár dní později mi vysvětlil, že myslel mě. No co jsem tak mohla udělat, byla jsem jak opařená a začla jsem hrát strašně nedobytnou. Dlouho mi to nevydrželo.... =D

A závěr? Má kamarádka se tímto přestala se mnou bavit...teď už vím proč a moc mě to bolí...takže...pomstila jsem samu sebe =)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Geheimnis Geheimnis | E-mail | Web | 15. ledna 2012 v 21:12 | Reagovat

A proč tedy? Protože ona ho taky měla ráda, ale nechtěla abys to věděla a teď je naštvaná? Každopádně.. Přeju vám to :)

2 s-m-u-r-f s-m-u-r-f | Web | 15. ledna 2012 v 21:43 | Reagovat

ano přesně tak to bylo =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama