Únor 2012

Kouzelná fáze vztahu

14. února 2012 v 21:18 | Lady S |  Bydlení +
Ani nevim kdy se to stalo, všimla jsem si toho včera. Na procházce městou s mým Bručnounem a dalším párem... chodíme městem, kecáme, a míjíme několik maminek s kočárkem...scéna jak z filmu =D s mým Bručounem oba děláme: Jééé koukej! =D jak komické. Řikám kamarádce..vidělas tu holčičku? skoro jsem plakala jak byla roztomilá =D kamarádka jen odfrkla: Nesnáším děti! Její přítel zrovna tak =D Od té doby když jsme viděli miminko jsme se s přítelem na sebe podívali a usmáli se.

Éra miminek přišla..plánujeme tři =D

27. + 28. +29. Zápis

14. února 2012 v 20:37 | Lady S |  Týdeník
Novýho? Asi vůbec nic. No vůbec nic. Nuda ve škole a všude =D zima žejo...

Co mě donutilo zase přidat článek? Odpověď je jasná..to nemožně velký množství příspěvků na facebooku s narážkama na Valentýn - americký svátek lásky...

Oslava lásky..

No, takže tu máme názory, že lidi nepotřebujou jeden den v roce na vyznání lásky..no to je pravda žejo...ale na co je třeba Nový rok a předsevzetí...někdo potřebuje vyznat lásku ve speciální den. Když už dva lidé mají vztah tak si přece z ničeho nic na Valentýna nebudou vyznávat lásku a jindy ne, ale oslavují svojí lásku a sdílejí radost s ostatními páry, které potkávají na ulici, protože nevim proč =D ale prostě mi to přijde jako den zamilovaných, ne den vyznání lásky.

Zoufalství vs. Panenství

2. února 2012 v 20:34 | Lady S |  Téma týdne
Nedělá mi problém, přiznat, že jsem panna. Ví to o mě kde kdo. Stejně jako kde kdo ví že tahle bruneta spala s Dejwem ze čtvtáku atd... Nestydím se za to. Beru to jako svou přednost.

Rozhodně se nedá říct, že bych neměla s kym...prostě jen, vážím si sama sebe. Bylo by tolik šancí, tolik kluků, ale já to tak nechci. Nechci dát někomu uplně cizímu šanci "mě mít". A tuhle šanci nedám nikdy nikomu.


Narvaez family

1. února 2012 v 15:12 | Lady S |  Serials
Abych vám to upřesnila, jde o asi 27-mi letého muže, jmenuje se Jorg Narvaez, který má dvě dcery. Úplnou náhodou jsem narazila na youtube na video kde zpívá se svou dcerou a nešlo to jinak. Zamilovala jsem se do obou =)

Na jeho oficiálních stránkách píše, že by chtěl učit fotografování a stát se profesorem výtvarného umění.

Na svých stránkách zveřejňuje videa z běžného života. Je trochu bláznivý. Upřímně? Chtěla bych být jeho manželka =D

Jsou tak rozkošní =)