27. + 28. +29. Zápis

14. února 2012 v 20:37 | Lady S |  Týdeník
Novýho? Asi vůbec nic. No vůbec nic. Nuda ve škole a všude =D zima žejo...

Co mě donutilo zase přidat článek? Odpověď je jasná..to nemožně velký množství příspěvků na facebooku s narážkama na Valentýn - americký svátek lásky...

Oslava lásky..

No, takže tu máme názory, že lidi nepotřebujou jeden den v roce na vyznání lásky..no to je pravda žejo...ale na co je třeba Nový rok a předsevzetí...někdo potřebuje vyznat lásku ve speciální den. Když už dva lidé mají vztah tak si přece z ničeho nic na Valentýna nebudou vyznávat lásku a jindy ne, ale oslavují svojí lásku a sdílejí radost s ostatními páry, které potkávají na ulici, protože nevim proč =D ale prostě mi to přijde jako den zamilovaných, ne den vyznání lásky.

No a co třeba vztahy na dálku? Vidíte se třeba jednou za měsíc. Není romantický, když bude stát před tvým vchodem s růží...ne proto že je Valentýn a že se to tak má, nemusí přivíst horu dárků a bonbónů...ale jel takovou dálku a chce být s tebou...jo, může to udělat kdykoliv..

S přítelem jsme valentýn nehrotili...nějaký kdytky, dárky,.. nic. Byli jsme spolu jako každej jinej den =) donesl mi lízátka =D to se teda ještě nestalo a bylo to krásný a věřím že by to udělal i kdyby Valentýn nebyl. On se zlobí že je to jen komerční americkej svátek...taky nevim proč se z toho stala povinnost svojí lásce něco dát...ale budiž, to je každýho věc. Mě stačilo, že jsme spolu byli, vím že mě miluje i bez pugetu růží =)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama