Maturitní slohy

20. září 2012 v 19:18 | Lady S |  DON'T LIKE
Tákže, mám pár měsíců před maturitou.. Vůbec netuším jak jsem se mohla dostat až sem, do 4. ročníku. Vždycky mě psaní slohů bavilo. VŽDYCKY. Teda do té doby než jsem potkala češtinářku na střední, její témata ke slohům jsou děsně nemožný (pardon, ale vážně). Teď máme napsat charakteristiku nejoblíbenějšího učitele...to si myslí že všichni popíšeme jí? Učitele jsem si vymyslela samozřejmě, a tady vám ukážu můj výtvor (práce skoro 3 hodin =D protože mě to téma fakt nudí)


Do ankety "Můj oblíbený učitel" bych ráda nominovala pana učitele Přírodovědy. Myslím, že celá třída se mnou bude souhlasit, když napíšu, že nás zaujal již při první vyučovací hodině. Jen co vstoupil do třídy, nám určil jasná pravidla, které je nutné při jeho hodinách dodržovat, až poté se nám představil.

V průběhu seznamování se o nás a naše záliby doopravdy zajímal a občas přidal pár vtipných historek ze svého mládí, jak on sám říkal, přestože starý rozhodně nebyl. Nejspíš před nedávnem vyšel ze školy a uchvátil nás svými znalostmi nejen o přírodovědě, ale i o matematice, lékařství, technice, hudbě, sportu, psychologii a spoustě dalších témat. Ačkoliv byl takto vzdělaný a moudrý, dokázal být kamarádský a ochotný.

Stal se naším vzorem. Všichni mu můžeme důvěřovat a zároveň má náš respekt a co řekne, to platí. Samozřejmě, že při našem povídání nám stihne vysvětlit určenou látku a nakonec musím porotu upozornit na jeho pronikavé zelené oči, které by je mohly okouzlit.

Co myslíte?
Jak se Vy chystáte na maturitu nebo už jí máte za sebou?
Napište =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Geheimnis Geheimnis | E-mail | Web | 22. září 2012 v 12:08 | Reagovat

Já už mám maturitu za sebou :D ale klidně bych si jí dala znovu :-)
Ale i když mě slohy taky vždy bavily a troufám si říct, že mi i šly, tak ten maturitní jsem napsala na čtyřku... Dle názoru opravující učitelky tedy :D Myslím si, že je fajn, že vám vaše češtinářka dává "debilní" témata, aspoň si na to můžete zvyknout :D u maturity vás totiž žádné duchaplné téma nečeká.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama